Domů » Zápisky » Spuštění nové podoby starého webu

Spuštění nové podoby starého webu

No, a je to tady. Dlouho odkládaná a 100x předělaná nová podoba mých stránek je zde. Zmizely jednotlivé galerie nových fotek ze soukromých míst. Nahradila je celková galerie, nově vložené fotky najdete vždy na první stránce. Fotky v této galerii obsahují navíc klíčová slova a k dispozici je vyhledávač, takže pohodlně najdete fotky, které v galerii hledáte.


Ukázka fotky z galerie

Nové fotky z veřejných akcí už nějaký čas vkládám na adresu mé druhé webstránky veramarkova.zonerama.cz, nové fotky z veřejných akcí budu inzerovat také zde v nových zápiscích krátkým textem a přímým odkazem na konkrétní fotogalerii.

                                       Fotky z veřejných akcí hledejte na mých druhých stránkách ZDE

V zápiskách najdete nejen inzerci nových fotek, ale i úvahy, tipy a postřehy z fotocest za koňmi, nabídky nově vydaných pohlednic a jiných tisků, pozvánky na různé koňoakce a jiné.

Uvažovala jsem i o návštěvní knize – jestli ji zařadit nebo ne. Nakonec jsem se rozhodla pro kompromis. V odkazu kontakt najdete kontaktní tabulku, která vaše napsaná přání, vzkazy, dotazy, pozvánky a objednávky přepošle rovnou ke mně na e-mail.


Fotografa koní hledejte hlavně na zemi. Foto Tereza Huclová

Přeji vám příjemné pokoukání. Vaše Věra Marková

Nejnovější zápisky

Pohlednice

Pohlednice s mými fotografiemi. Pokud máte zájem rozšířit své sbírky, vypište si čísla pohlednic a...

čti více >

PF 2019

Rok 2018 za námi. Jak jsem někde četla hezky napsáno - dal i bral.Co odebral, nebudu psát, jen odešlým...

čti více >

Nikon kalendář 2019 - Má fotka mezi Top 50

Soutěž NIKON KALENDÁŘ běží už 10 let, účastnila jsem se jí poprvé. Fotka, co zabodovala, je z...

čti více >
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace